Scuk.cz je online farmářské tržiště, které přímo propojuje zákazníky s farmáři a výrobci z celé České republiky. Díky tomu, že výrobky putují přímo od výrobce k zákazníkovi bez dalších prostředníků, podporuje každá objednávka lokální ekonomiku i samotné farmáře. Nákupy navíc nejsou anonymní – za každým výrobkem stojí konkrétní farmáři nebo výrobci, kteří mají svůj příběh. A právě tyto příběhy spolu s objednanými dobrotami Scuk zákazníkům předává.

 

Kromě šíře nabízeného sortimentu, kterou si každý výrobce na Scuku nastavuje sám, si určujeme také cenu, za kterou výrobky prodáváme. Díky tomu za svou práci získáme férovou odměnu. Zároveň si sami nastavujeme, jaké výrobky budeme právě nabízet. Pokud kvůli sezónnosti či komplikacím při výrobě musíme omezit skladové zásoby, nikomu se nezodpovídámě. V tomto ohledu tak na nás není vyvíjen žádný tlak a nemusíme případně snižovat kvalitu zboží, abychom dostáli svým závazkům.

 

Scuk.cz potraviny ani jiné zboží tedy dopředu nevykupuje ani dlouhodobě neskladuje. Teprve až podle objednávek zákazníků doručí výrobci a farmáři své produkty na sklad Scuku, kde se roztřídí a následující den rozvezou po celé republice na výdejní místa. Nehrozí tedy, že by se některé potraviny musely zbytečně vyhodit, protože by se ze skladu nestihly prodat před koncem spotřební doby.

 

Věřím, že se z této spolupráce budete těšit stejně tak, jako my.

 

Hana